קטגוריות

Video

חדשות חריש חדשות נדל"ן עובדים | תעסוקה | כוח אדם

חריש: מכרז חדש לשיווק 3 מתחמי תעסוקה ומסחר בשכונת מעו"ף בעיר

פורסם מכרז חדש לשיווק שלושה 'מתחמי תעסוקה ומסחר' בשכונת מעו"ף בעיר חריש. מתקדמים לקראת יצירת עוד מקומות תעסוקה! ◄ במכרז החדש למתחמי תעסוקה ומסחר, מחירי המינימום להגשת הצעות עבור הקרקע נמוכים בכמעט 30% (!) מן המחירים הקודמים של אותם מגרשים לפני כשנה ◄ מחירי המינימום במכרז הנוכחי, נעים סביב 1,200 ₪ למטרים רבועים (מ"ר) של זכויות בנייה (בשילוב עלויות הקרקע והפיתוח).
יצחק קשת, ראש עיריית חריש ברקע: שטח המכרז לשיווק 3 מתחמי תעסוקה ומסחר בשכונת מעו"ף הדרומית של חריש | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
יצחק קשת, שכW מעו"ף

מכרז חדש לשיווק שלושה 'מתחמי תעסוקה ומסחר' בשכונת מעו"ף הדרומית של העיר חריש, פורסם אתמול (יום ראשון, כ’ תמוז תשפ”ג) במכרז החדש למתחמי תעסוקה ומסחר, מחירי המינימום להגשת הצעות עבור הקרקע נמוכים בכמעט 30% (!) מן המחירים הקודמים של אותם מגרשים לפני כשנה.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לאתר 'חריש נט' אתר בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

שטחם הכולל של המגרשים במכרז הוא יותר מ-25 דונם, עם זכויות בנייה של יותר מ-100,000 מטרים רבועים.

בעיריית חריש בראשותו של יצחק קשת, מבהירים, כי הייחודיות של מכרזים אלה לעומת המכרזים הקודמים היא הפחתת מחירי המינימום להגשת הצעות עבור הקרקע.

העירייה, פעלה רבות מול רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) כדי לשכנע את הצוותים המקצועיים שהורדת מחירי המינימום הינה הכרחית על מנת להגדיל את הביקוש למגרשים אלה, בוודאי בתקופה כלכלית מורכבת יותר ליזמים.

ברשות מקרקעי ישראל, אכן השתכנעו והורידו את מחיר המינימום על מנת להגביר את התחרות לרכישת המגרשים.

מעיון במכרז החדש לשיווק 3 מתחמי תעסוקה ומסחר ב-שכונת מעו"ף בעיר חריש, עולה, כי מחירי המינימום במכרז הנוכחי, נעים סביב 1,200 ₪ למטרים רבועים (מ"ר) של זכויות בנייה (בשילוב עלויות הקרקע והפיתוח).

מחירי המינימום הללו, הם אכן, נמוּכים באופן משמעותי ממחירים במכרזים דומים שהתפרסמו לאחרונה ברחבי הארץ.

לשם השוואה, מחיר המינימום במכרז דומה בעיר מודיעין, היה 1,700 ₪ למטרים רבועים, ובעיר אלעד המחירים האמירו עד לכמעט 4,000 ₪ למטרים רבועים של זכויות בנייה.

כעת, לאחר שמאמצי העירייה להורדת מחירי המינימום נשאו פרי, העירייה תפעל  לקראת יצירת עוד מקומות תעסוקה בעיר חריש!